• Wpisów:92
  • Średnio co: 23 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin:4 116 / 2142 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Pisze d(ł)użo, bo pisze, bo mi się chce, bo chce nadrobić, bo tak. I coś chciłam napisać, ale zapomniałam..................,/,/,./,.,/,.,.////.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,////////////.,,.,.,.,.,.,.,//,../,/.,../,..,/./,./,./,..,/,.,/,./,.,/.,/,.,.,/.,/.,,/,./,,/.,/,,.,/.,/.,/,.,/,.,.,/.,,.,/.,/,..,,./,.,./,.,/..,//,..,//,../,<?><>?<><m/.,<>?<>,?><?>><?<><?<>???>???????<><./,,.,.././.,/./,m./,./,.//.,,,././.,//./,?>><<?><>>,/,.,//..<?><?.,..//.<?,./.,/.,.
Dobra... Chciłam robić te znaczki tak długo aż mi się przypomni, ale się nie przypomniało więc w następnym wpisie napisze


(CHOĆ W TŁUSTY PIĄTEK SIĘ JE DROŻDŻÓWKI)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... Jutro nie ide na WF i jest spooko-loko-foko-choco-latte
 

 
Mam fajny moment:
- No... Nabierz tego cholernego szkockiego powietrza.

I teraz coś co wyrosło z tego... Poprzedniego zdjęcia
 

 
Sorry, że przez ostatnich kilka dni (ehem...) nie było wpisu, ale no choraba trochę potem lekcje (nie jestem jeszcze przyzwyczajona do tego) I tak ogółem faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajno jest. I oglądam " Konia Wodnego: Legendę Głebin"

PS. Czy coś takiego może zdziczeć?
 

 
Hah jest fajno. I nie wiem co pisaććććć, boooooooo nuda straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaliiiiiiiwaa no i tak w oog ólee fffajjjjneeee jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e ee est. >

Booooooooooooooo dziśśśśśśśśśśśśś jak zawsze jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
  • awatar Gość: zapraszam do siebie na wyprzedaż!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Tytuł jest by był(wiem bez sensu) i jest fajno. Dziś u lekarza (normalnego i nie głupiego), a tak właściwie to była lekarka, ale co tam. Powiedziała mi, że mam jakieś tam zapalenie i tydzień zwolnienia ze szkoły i gardło już nie boli i muszę jeść jakieś antybiotyki i (komputer mi zaraz spadnie z łóżka) i jakiś oropnie słodki syrop.( aż się chce)
CZYLI OGÓŁEM DZIEŃ BYŁ(I JEST) PRZYJEMNY

PS. Zdjęcie z dedykacją dla Krzysia i Jadzi i dla wszystkich co zrozumieją ten żart.
 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
Nie wiem o czym pisać, ale żeby nie było że nic nie piszę... XDDDD
 

 
Nadal mnie boli gardło i wszystko ogólnie źle, nawet krzyknąć lub chrząknąć nie mogę. A tak w ogóle to chyba dobrze, bo jutro mam iść na urodziny, a mi się nie chce i w niedzielę mam iść na obiad do babci i też mi się nie chce.
  • awatar <3 <3 <3 Jula <3 <3 <3: Wiesz dla twojej info to... Nigdzie nie poszłam i teraz mam jakieś tam zapalenie i zwolmiemie tygodniowe ze szkoły
  • awatar Gość: Z gardełkiem leżymy w domciu i nie zakażamy babć!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Dziś jest spoko, bo nie poszłam do szkoły i nie jest spoko, bo tak mnie boli gardło, że nie mogę mówić.
 

 
Dobrze to pa pa para pa
 

upiorneslodycze123
 
dancerainbow
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
To już tłumacz tego tekstu. Może nie lubię takich filozofii jak pani Sobolewska(najmądrzejszy człowiek na świecie),ale co tam to jest dosyć spoko,a nawet spoko-loocko

Prawda jest piękna i straszna, i dlatego powinna być traktowana z ostrożnością.
- J.K. Rowling
 

 
(Jeśli chcecie coś wiedzieć to klik) LINK:http://www.google.pl/imgres?q=beautiful+terrible+J.K.+Rowling&um=1&hl=pl&rlz=1W1ADSA_plPL449&biw=979&bih=437&tbm=isch&tbnid=tF2Z5zPBH0UAPM:&imgrefurl=http://www.lettermidst.com/2012/11/the-truth-is-beautiful-and-terrible.html&;docid=bi02zqB6w2469M&imgurl=http://2.bp.blogspot.com/-uzUpRnAnen4/UKDwaGzuqII/AAAAAAAAEIw/73oT4QkZcVY/s1600/the_true_is_a_beautiful_and_terrible_thing.jpg&;w=500&h=500&ei=OIsvUazjBen54QTG9YGgBQ&zoom=1&iact=rc&dur=2&sig=112277236998577379060&page=1&tbnh=136&tbnw=133&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:2,s,i:82&tx=43&ty=61
To do tego Najgorszy dzień
 

 
Mam już 12 odwiedzających! Co za radość! Co za emocje!
(Nie widziałaś/widziałeś tego)
 

 
Dzisi był najgoszy dzieni. Na WF rozbolało mnie gardło tak straszliwie, że muwici nie mogłam i mósieliśmy taniczyć (czasownik CAN dwa razy C=K +A)(taki rebus). Do tego wogule zile sie czółam i wszistko. Puziniej słabo było mi słabo i wszistko.

A TAK W OGÓLE TO WSZYSTKO DZIŚ BYŁO SPOKO-LOOCKO

PS-y O czymś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam.
Może pokaże bardzo fajne zdjęcie, ale muszę trochę prosperat(poszperać dla tych którzy się nie znają) w pamięci kompa.
 

 
Teraz wszyscy powiedzą " Co za chamstwo w państwie!", bo świętuje 10 odwiedziny na blogu, ale ludzie zrozumcie. Dla mnie to jest naprawdę ważne!
PS. Nie wiem jak się piszę "chamstwo" (chyba dobrze napisałam nie wiem), bo nie używam tego słowa ( I znowu" Chamstwo w państwie", bo nie wiem jak to się pisze)
 

 
Świętujemy! Parzysta liczba odwiedzin! Mam już dziesięć odwiedzających na blogu!
 

 
Robiłyśmy KANAPECZKI i BUŁECZKI i KOPYTECZKA NA ZIMNO
czyli w wolnym tłumaczeniu
Robiłyśmy KANAPKI i BUŁKI i KOPYTKA NA ZIMNO

Choć kopytek nie robiłyśmy, ale jadłyśmy, ale co tam, ale było fajno i było fajnie.

PS. Dla tych którzy nie wiedzą:
Krysiu! Powiedz mi jak mam żyć!
(czyli: Krysiu! Krysiu! Krysiu! Krzysiu!)
czyliwyrażam się jeszcze jiśniej) Krysiu=Krzysiu
 

 
Jestem u Krzysia i jest fajno i pisze se na blogu i jest fajno i Krzysiowi się to ni podoba i jest fajno,
 

 
Idąc ze szkoły Paulina powiedziała:
- Fajna klasa z fajnymi chłopakami, którzy nie rozrabiają
- Szkoda, że my takiej nie mamy.

Druga osoba to oczywiść Ja JuJula
A te trudne pytania sobie na kiedyś zostawie nie teraz nie chce mi się. A tak w ogóle to dziś byłam u Pauliny i pochwaliła(ona, Paulina)się,że jej tata ma prawie 15000 wejść na bloga, a ja jej na to, że go przebiłam, bo mam 1. Teraz już na szczęście mam 7 jeśli się nie mylę. No to chyba tyle, poza tym, że się zle czuje, ale nie trace mojego pesymistycznego optymizmu(tzw. dobrego smutku)
 

 
Pisałam sobie bloga a on nagle cyk! I jakieś głupie info jakbym nie wiedziała jak korzystać z pingera.
Ten blog co miał być napiszę jutro (tytuł "Poważne pytania zadane przez kuzynkę godzienę temu na Skype'ie" oczywiście jutro to nie będzie "godzienę temu" ale co tam i zapraszam na Facebooka:
Rose Roxanne Reading!
 

 
Ja to (fakt) mam obsesję.Czy ktoś będzie czytał poraz 10 Harry'ego Pottera mimo że ma się zakaz >?
 

 
Mogę coś fajnego napisać a nikt i tak tego nie przeczyta hAHaHA ("Żeńskie imię dla Krecika? Dlaczego Krecik nie ma imienia?" Takie rzeczy w wiadomościach? )